آخرین خبرها

استقلال کلاب در اینستاگرام

توضیح سازمان لیگ درباره علت بازی نکردن مدافع استقلال

Close


مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: انتقال میلاد زکی پور به استقلال از نظر آیین نامه ای هیچ منع قانونی نداشته است.

مصطفی شهبازی  درباره علت قرار نگرفتن نام میلاد زکی پور در لیست 18 نفره تیم استقلال و اینکه گفته می شود باشگاه نفت از نحوه فسخ قرارداد این بازیکن شکایت کرده اظهار داشت: هیچ شکایتی به دست ما در کمیته نقل و انتقالات نرسیده و این بازیکن در حال حاضر عضو باشگاه استقلال محسوب می شود.

وی افزود: سازمان لیگ کارت بازی زکی پور را همچون سایر بازیکنان استقلال صادر کرده و اینکه چرا در لیست بازیکنان استقلال برای همراهی تیم قرار نمی گیرد ارتباطی به ثبت قراردادش در سازمان لیگ ندارد. اگر موردی در این باره وجود داشته باشد ممکن است در کمیته انضباطی اعتراض و شکایتی صورت گرفته است. 

مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ درباره نقل قولی از این بازیکن که عنوان کرده ظاهرا به دلیل نبودن مهر مدیرعامل باشگاه نفت پای برگه فسخ قراردادش باشگاه نفت مانع بازی او شده توضیح داد: وقتی گفته می شود قرارداد یکطرفه فسخ شده یعنی بدون نیاز به مهر و امضای مدیرعامل این کار صورت گرفته است. در حالت عکس هم وقتی یک باشگاه قرارداد یکطرفه با بازیکن را فسخ می کند اثری از مهر و امضای بازیکن در قرارداد فسخ شده نیست. 

شهبازی تاکید کرد: هر زمان قراردادی دوطرفه فسخ گردد قطعا در آن مهر و امضای طرفین وجود دارد. بنابراین فسخ قرارداد زکی پور از نظر سازمان لیگ بلامانع بوده و آیین نامه در این باره ایرادی به این بازیکن نمی گیرد. اگر مشکل دیگری وجود دارد ما از آن بی اطلاع هستیم. 

میلاد زکی پور بازیکن رده جوانان و امید باشگاه نفت بوده که قراردادش با این باشگاه را در هیات فوتبال به ثبت رسانده بود. 

رضا عابدینی دبیرهیات فوتبال استان تهران در گفت و گو با کاپ، در این باره خاطرنشان کرد: قرارداد زکی پور با تیم های پایه نفت بود که ما آن را به صورت یکطرفه فسخ کردیم و این موضوع از نگاه آئین نامه هیات فوتبال بدون ایراد بوده است. اما چون این بازیکن از رده پایه به بزرگسالان باشگاه استقلال انتقال پیدا کرده از موارد قانونی بعدی بی اطلاع هستیم. 

دفاع چپ استقلال شب گذشته هم به دلایل نامعلوم از همراهی تیم استقلال تهران در دیدار با استقلال خوزستان بازماند. گفته می شود باشگاه نفت تهران نسبت به انتقال این بازیکن به تیم استقلال شکایت کرده و این انتقال را غیرقانونی می داند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رتبه احتمالی استقلال در پایان فصل؟

اول - 64.4%
دوم - 8.3%
سوم - 11.9%
چهارم - 5.5%
پنجم و پایین تر - 9.9%

كل آرا: 253
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 08 Apr 2016 - 00:00
RSS

کپی رایت : FCEsteghlalclub.ir