آخرین خبرها

استقلال کلاب در اینستاگرام

پیکان 1 ـ استقلال 1؛ تساوی اعصاب خردکن

Close


در این مسابقه ابتدا مرتضی آقاخان (41) برای پیکان گل زد اما بهنام برزای یار تازه وارد استقلال در دقیقه 82 بازی را به تساوی کشاند تا دو تیم در ورزشگاه شهرقدس به تساوی رضایت دهند.

 


هفته چهارم لیگ برتر، ساعت: 18:30
استادیوم: شهدای قدس، تعداد   تماشاگر: 15 هزار
داور:رضا کرمانشاهی، کمک ها: علیرضا ایلدروم – حسین طالقانی

 

 

ترکیب پیکان

 


رحمان احمدی، امیرحسین صادقی، مهدی شیری، سیاوش یزدانی، آرمان قاسمی، ابوالفضل ابراهیمی، صادقی بارانی، ماهان رحمانی، سیامک نعمتی، مرتضی آقاخان (75 - فراز امامعلی)، گادوین منشا.
سرمربی: مجید جلالی

 


ترکیب استقلال

 


مهدی رحمتی، رابسون، مگویان، وریا غفوری(بهنام برزای 69)، یعقوب کریمی، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی(فرشید باقری 60)، خسرو حیدری، جابر انصاری، کاوه رضایی و علی قربانی(فرشید اسماعیلی 78)
سرمربی: علیرضا منصوریان

 

 

اخطار

 

 

امیر حسین صادقی (7) - سیامک نعمتی (33) - مرتضی آقاخان (40) از پیکان

 

بختیار رحمانی (35) - یعقوب کریمی (41) مگویان(82) از استقلال

 

 

شرح گل ها:

 

1-0(پیکان) : در دقیقه 39پاس عمقی  زیبای ابراهیمی به آقاخان رسید و او با یک بغل پا دروازه را باز کرد.


1-1(استقلال): بهنام  برزای روی سانتر امید ابراهیمی با ضربه ای فرصت طلبانه دروازه پیکان راباز کرد تا در اولین حضورش در ترکیب اصلی گلزنی کند.

 

 

شرح بازی:

 


دیدار استقلال و پیکان یک مسابقه کم افت و خیز منهای یک ربع پایانی بازی بود که با گل استقلال شرایطی متفاوت پیدا کرد. استقلال قبل از به ثمر رسیدن تک گل خود در این بازی هیچ موقعیتی را روی دروازه پیکان ایجاد نکرده بود و البته به جز یک گل خورده ممکن بود گل دیگری را هم دریافت کند. با این حال آنها در دقایق پایانی فشار خوب و امیدوارکننده ای روی دروازه پیکان آوردند وحتی می توانستند به پیروزی برسند که بی دقتی بازیکنانی مثل انصاری و مگویان آنها را از پیروزی محروم کرد. استقلال با این تساوی 2 امتیازی شد و در رده پانزدهم جدول قرار گرفت. جالب اینکه با وجود کسب نتایج ضعیف، آبی پوشان از تیم پارسال پرسپولیس  در 4 هفته اول یک امتیاز بیشتر دارند.

 

 

بهترین بازیکن:

 

در بین بازیکنان پیکان امیرحسین صادقی و گادوین منشا نمایش خوبی داشتند و در بین استقلالی ها هم فرشید اسماعیلی به محض ورود به زمین روند بازی آبی پوشان را تغییر داد. ضمن اینکه برزای هم در دقایق کوتاه حضورش در زمین خوب کار کرد و باعث گلزنی استقلال در این دیدار دشوار شد.  


اتفاق ویژه:

 

استقلال در چهارمین بازی متوالی در لیگ به برتری نرسید تا روند نارضایتی از این تیم ادامه داشته باشد. جالب اینکه 110 روز است که در رقابت های رسمی پیروزی را تجربه نکرده اند و حالا امیدوارند با استفاده از تعطیلات لیگ به شرایط مثبت برسند.

 

دیدگاه‌ها   

#1 پیمان 1395-05-23 13:28
با سلام
متاسفانه تیم علیرغم تمرینات دو ماهه فاقد هر گونه تفکر منسجم می باشد همچنان سانتر از جناح راست اصلی ترین حربه برای رسیدن به گل است جنگندگی و پرس لازم دیده نمی شود حرکات ترکیبی در هیچ گوشه ای از زمین دیده نمی شود بازیکنان سنگین و فاقد خلاقیت و جنگندگی لازم هستند متاسفانه آقای منصوریان بیشتر به دنبال حاشیه هاست تا مربی گری لزوم یک مربی خارجی تمرین دهنده بسیار لازم است
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رتبه احتمالی استقلال در پایان فصل؟

اول - 64.4%
دوم - 8.3%
سوم - 11.9%
چهارم - 5.5%
پنجم و پایین تر - 9.9%

كل آرا: 253
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 08 Apr 2016 - 00:00
RSS

کپی رایت : FCEsteghlalclub.ir